Podstrona: II Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

II Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców

2016-10-04 , red.  Artur Polakiewicz
II Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców

13-15 października br. zapraszamy do udziału w II Podkarpackiej Konferencji Młodych Naukowców.

Współpracę podczas organizowania konferencji podjęły dwie rzeszowskie uczelnie: Politechnika Rzeszowska i Uniwersytet Rzeszowski. Przedsięwzięcie odbędzie się w Politechnice Rzeszowskiej. Jest organizowane przez Samorząd Studencki, Samorząd Doktorantów ww. uczelni.

Podkarpacka Konferencja Młodych Naukowców jest skierowana jest do studentów, doktorantów oraz młodych doktorów. Przedsięwzięcie ma pomoc w integracji młodych naukowców, środowiska akademickiego, studentów i doktorantów oraz wskazać studentom możliwości dalszego naukowego rozwoju. Dyskusje między uczestnikami i wymiana wiedzy pozwalają na konfrontację świata nauki i praktyki.

Podczas konferencji będą poruszane tematy z zakresu m.in.:

• budowa i eksploatacja maszyn
  • chemia
  • biologia
  • biotechnologia
  • elektrotechnika i informatyka
  • zarządzanie i marketing
  • nauki matematyczne i fizyczne
  • inżynieria medyczna
  • socjologia i pedagogika
  • historia
  • rolnictwo