Podstrona: INTERSTUDENT 2017: szukamy najlepszych studentów zagranicznych na polskich uczelniach / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-01-04 , red.  Artur Polakiewicz

Do 15 stycznia można zgłaszać kandydatów do 7. edycji konkursu INTERSTUDENT na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce. Konkurs organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy w ramach programu "Study in Poland" prowadzonego wspólnie z Konferencją Rektorów Akademickich Szkól Polskich (KRASP).

Poszukiwani są studenci, których działalność wzbogaca ich środowisko akademickie i wspiera wymianę kulturową. Warunkiem udziału w konkursie jest aktywność w lokalnym środowisku studenckim - kulturalna, społeczna, ekologiczna, sportowa, działania na rzecz wielokulturowości oraz dobre wyniki w nauce, czy też udział w ciekawych projektach badawczych.

Kandydatów zgłaszać mogą ich profesorowie, opiekunowie, władze uczelni, biura współpracy zagranicznej, samorządy studenckie, a także koleżanki i koledzy.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 stycznia 2017 r.

Gala Finałowa konkursu INTERSTUDENT 2017 odbędzie się 27 lutego w Krakowie, podczas konferencji "Studenci zagraniczni w Polsce 2017".

Więcej o konkursie na stronie internetowej http://www.studyinpoland.pl/interstudent/