Podstrona: Inżynieria w praktyce - od nauczania po badania naukowe / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Inżynieria w praktyce - od nauczania po badania naukowe

2017-02-13 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Nauka
Inżynieria w praktyce - od nauczania po badania naukowe

Coraz szybszy rozwój technologiczny oznacza jedno: jeszcze więcej wyzwań inżynieryjnych. Temu, jak im sprostać poświęcone są tegoroczne, trwające pół dnia spotkania, które odbywają się w różnych miastach Polski.

Seminarium Akademickie to odpowiedź na pytania:
- W jaki sposób nauczać podstaw elektroniki, pomiarów oraz mechatroniki w szkołach średnich, jednocześnie wzbudzając zainteresowanie inżynierią.
- Jak połączyć teorię z praktyką w nauczaniu akademickim.
- Jak wykorzystać nabytą wiedzę do szybszego prowadzenia światowej klasy badań naukowych.
- Gdzie szukać źródeł finansowania laboratoriów dydaktycznych i badawczych.

Seminarium jest organizowane przez firmę National Instruments Polska, producenta systemów LabView wspólnie z Wydziałem Matematyki i Fizyki Stosowanej Politechniki Rzeszowskiej. Seminarium odbędzie się dn. 16 lutego 2016 r. w Klubie Pracownika PRz tj. sala P24 od godz. 8:30 (liczba miejsc jest ograniczona).

Rejestracja znajduje się pod adresem: