Podstrona: Kampus PRz na stronie Kamery Rzeszów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Kampus PRz na stronie Kamery Rzeszów

2017-02-20 , red.  Artur Polakiewicz
Kampus PRz na stronie Kamery Rzeszów

20 lutego br. Politechnika Rzeszowska dołączyła do miejsc widocznych na platformie Kamery Rzeszów.

To strona internetowa, na której przez całą dobę jest dostępny obraz z kamer monitoringu (widać m.in. rzeszowski Rynek, dworzec kolejowy i fontannę multimedialną). Kamera, która rejestruje obraz z naszego kampusu, znajduje się na budynku P.

W kadrze są: budynek Wydziału Chemicznego i budynek K, obiekt Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz Preinkubator Akademicki, a także akademik Alchemik.