Podstrona: Administracja publiczna w zarządzaniu bezpieczeństwem w Polsce / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Administracja publiczna w zarządzaniu bezpieczeństwem w Polsce

2017-02-02
, red.  Artur Polakiewicz

W dniach 25–26 kwietnia 2017 roku odbędzie się w Rzeszowie Ogólnopolska Konferencja Naukowa pod tytułem Administracja publiczna w zarządzaniu bezpieczeństwem w Polsce.

Konferencję Honorowym Patronatem objął Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Pan Marek Kuchciński.

Organizatorem Konferencji jest Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej przy współudziale jednostek naukowych wielu innych polskich uczelni.

Celem Konferencji będzie prezentacja badań naukowych dotyczących przedsięwzięć podejmowanych przez administrację publiczną dla ochrony bezpieczeństwa państwa. Konferencja będzie płaszczyzną wymiany opinii o funkcjonujących mechanizmach zarządzania bezpieczeństwem w Polsce oraz optymalnych kierunkach zmian, jakie powinny nastąpić w ramach zarządzania bezpieczeństwem.

Szczegółowe informacje: http://konferencja-bezpieczenstwo.w.prz.edu.pl/

Powrót do archiwum aktualności