Podstrona: List intencyjny dotyczący organizacji XIV Sesji Szkół im. Ignacego Łukasiewicza / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

List intencyjny dotyczący organizacji XIV Sesji Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

2022-01-25
Podpisanie listu intencyjnego przez (od lewej) prof. PRz I. Włoch i mgr J. Kubit,

Politechnika Rzeszowska podpisała list intencyjny z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie. Dokument podpisały prorektor ds. kształcenia naszej uczelni dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz dyrektor Zespołu Szkół Naftowo-Gazowniczych im. Ignacego Łukasiewicza mgr Joanna Kubit.

W spotkaniu uczestniczyli również sekretarz generalny Stowarzyszenia Naukowo-Technicznego Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego Janusz Pudło oraz prodziekan ds. rozwoju Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej dr Sławomir Wolski. List jest deklaracją współpracy w celu realizacji działań związanych z organizacją XIV Sesji Szkół im. Ignacego Łukasiewicza, która odbędzie się 8–9 września 2022 r. na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Umowa o zawarciu partnerstwa określi szczegółowe działania, które będą podejmowane w związku z realizacją współpracy.

XIV Sesja Szkół im. Ignacego Łukasiewicza

Organizatorami sesji będą Politechnika Rzeszowska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 oraz Stowarzyszenie Naukowo-Techniczne Inżynierów i Techników Przemysłu Naftowego i Gazowniczego. W czasie sesji oprócz konkursów tematycznych dla uczniów odbędą się szkolenia dla nauczycieli. Podjęta inicjatywa związana jest z obchodami Roku Łukasiewicza.