Podstrona: Naukowiec z Neapolu z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Naukowiec z Neapolu z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

2017-05-18 , red.  Artur Polakiewicz
Naukowiec z Neapolu z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Od 15 do 17 maja br. gościem Politechniki Rzeszowskiej był prof. Marco Di Ludovico z Uniwersytetu Neapolitańskiego im. Fryderyka II. Naukowiec odwiedził naszą uczelnię w ramach programu Erasmus+. Podczas pobytu na PRz profesor spotkał się z prof. dr. hab. Grzegorzem Ostaszem, prorektorem ds. współpracy międzynarodowej, oraz dr. hab. inż. Tomaszem Siwowskim, prof. PRz. Rozmawiano o rozszerzeniu współpracy pomiędzy uczelniami i wymianie studenckiej. Ponadto na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury naukowiec wygłosił wykład pt. Composites for structural strengthening of existing constructions: basis of design and experimental validation.