Podstrona: Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie

2017-01-05 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Nauka, Wydarzenia
Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie

Na mocy porozumienia o współpracy zawartego pomiędzy rektorem PRz prof. dr. hab. inż. Tadeuszem Markowskim i dyrektorem ZS nr 2 w Łańcucie mgr. inż. Bogusławem Blajerem pod patronatem honorowym PRz znalazły się klasa mechatroniczna Technikum nr 1 i klasa mundurowa III Liceum Ogólnokształcącego w Łańcucie.

W parafowanym dokumencie zostały określone zakres i warunki współpracy w zakresie działalności edukacyjnej. Opiekę merytoryczną nad klasą mechatroniczną będzie sprawował Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa, a nad klasą mundurową – Wydział Zarządzania.