Podstrona: Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Inspire Rzeszów Toastmasters / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Inspire Rzeszów Toastmasters

2017-01-04 , red.  Artur Polakiewicz
Politechnika Rzeszowska nawiązała współpracę z Inspire Rzeszów Toastmasters

Prorektor ds. kształcenia dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz, w imieniu Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z mgr. inż. Krzysztofem Indyckim, wiceprezesem ds. członkostwa z Inspire Rzeszów Toastmasters. Zawarta umowa ma pomóc w pełnym wykorzystaniu możliwości i doświadczeń odnoszących się do współdziałania ośrodków nauki i biznesu.

Inspire Rzeszów Toastmasters istnieje od lutego 2014 roku, zrzesza 20 osób, które zdobywają umiejętności efektywnej komunikacji, przemawiania, przewodzenia, tworzenia zasad networkingu i doskonalą posługiwanie się językiem polskim, a także obcym. Celem uczestników szkoleń jest zdobycie pozycji doświadczonego lidera, tworzenie zespołów i kierowanie nimi oraz współpraca z ludźmi.

Porozumienie pomiędzy Politechniką Rzeszowską a Inspire Rzeszów Toastmasters będzie dotyczyć współpracy w zakresie: szkoleń, kształcenia wysoko wykwalifikowanych kadr; wzajemnego udostępniania aparatury, urządzeń, zbiorów bibliotecznych oraz organizacji wydarzeń według standardów Toastmasters International i Politechniki Rzeszowskiej.