Podstrona: Przedstawiciele holenderskiego University of Twente z wizytą na PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Przedstawiciele holenderskiego University of Twente z wizytą na PRz

2016-12-27 , red.  Artur Polakiewicz
Przedstawiciele holenderskiego University of Twente z wizytą na PRz

16 grudnia 2016 r. na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przebywali Prof. D.J. Schipper oraz Prof. A. de Boer z University of Twente z Holandii.

W trakcie wizyty odbyły się rozmowy dotyczące przyszłej współpracy pomiędzy Politechniką Rzeszowską a University of Twente. Dyskutowano o zakresie tematycznym wspólnych prac, a także o potencjalnych źródłach ich finasowania. Goście zwiedzili także wybrane laboratoria wydziału oraz Ośrodek Kształcenia Lotniczego PRz. Perspektywy dalszej współpracy wyglądają obiecująco, a rozmowy dotyczące szczegółów będą kontynuowane.

JS