Podstrona: SMART-UP Lab – konkurs / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

SMART-UP Lab – konkurs

2017-01-30 , red.  Artur Polakiewicz
SMART-UP Lab – konkurs

W lutym br. startuje międzynarodowy program skierowany do studentów i doktorantów, którzy chcieliby działać w sektorze zdrowia i aktywnego życia.
Centrum Innowacji i Transferu Technologii UM w Łodzi zaprasza do wzięcia udziału w tym interdyscyplinarnym przedsięwzięciu, którego celem jest doskonalenie przedsiębiorców w zakresie metod innowacyjności i rozwoju innowacji gotowych do komercjalizacji.

Można składać wnioski w sprawie rocznego programu SMART-UP Lab, a w zamian otrzymać:
- szkolenia z ekonomii, prawa, marketingu, przedsiębiorczości, innowacji, rozwoju produktu, metody design thinking, negocjacji, transferu technologii, własności intelektualnej, budowania zespołu, prezentacji przed inwestorami, pozyskiwania źródeł finansowania,
- swój 4-osobowy interdyscyplinarny zespół i mentorów,
- dostęp do biura i przestrzeni SMART-UP Labu w Łodzi,
- 3 wyzwania do rozwiązania postawione przez firmy partnerskie,
- warsztaty z service designu prowadzone przez Karolinska Instituted i Draum Design,
- grant na autorski demonstrator,
- możliwość spotkań z inwestorami,
- udział w spotkaniach networkingowych i wydarzeniach w celu nawiązania kontaktów,
- wsparcie finansowe i prawne w otwarciu swojego start-upu,
- dla najlepszych 4 tygodnie wizyt studyjnych u naszych partnerów oraz dostęp do programów i grantów EIT Health.

Ważne! Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do 3 lutego 2017 r.