Podstrona: Studenci PRz w II etapie ABB IT Challenge / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studenci PRz w II etapie ABB IT Challenge

2017-04-20 , red.  Artur Polakiewicz
Studenci PRz w II etapie ABB IT Challenge

Dream Team z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej przeszedł do kolejnego etapu konkursu ABB IT Challenge 2017, pokonując kilkadziesiąt zespołów. O możliwości wzięcia udziału w konkursie pisaliśmy w naszych aktualnościach.

Zadaniem uczestników było zaproponowanie rozwiązania, które udowodni, że współpraca człowieka z technologią może przynieść wiele korzyści. Na realizację swojego pomysłu studenci mają czas do 15 maja br. Zespoły, których projekty zostaną ocenione najwyżej, spotkają się w finale i powalczą o główną nagrodę – 25 000 złotych.

Gratulujemy Dream Teamowi i zachęcamy do kibicowania mu.