Podstrona: Studentki PRz biorą udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studentki PRz biorą udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość

2017-01-12 , red.  Artur Polakiewicz
Studentki PRz biorą udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość

W organizowanym przez PZU konkursie Politechnikę Rzeszowską reprezentują trzy studentki: Maria Krasowska, Kinga Szmigiel i Sylwia Zimnicka.

Zarówno one, jak i inni uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotowanie CV w formie nagrania wideo i opublikowanie go w dowolnym serwisie internetowym. W CV powinny zostać zaprezentowane projekty studenckie, osiągnięcia, pasje, osobowość, pomysły na siebie. Najważniejsze jest jednak opisanie „Twojej #najlepszejstrony”, jak głosi myśl przewodnia wydarzenia. Do wygrania jest 5000 zł.

W konkursie zostanie wyłonionych 12 laureatów:

• 5 osób przez internautów,
  • 2 osoby przez uczestników konkursu,
  • 5 osób przez Komisję Konkursową PZU.

Każdy z laureatów otrzyma 5000 zł (przelew na konto) oraz bilety PKP umożliwiające dojazd na galę finałową konkursu w Warszawie (luty 2017 r.). Dodatkową korzyścią dla tych osób jest skrócona rekrutacja na praktyki i staże w Grupie PZU.

Głosy na kandydatki można oddać, klikając w odpowiedni link:

Zapraszamy do oddania głosu na studentki PRz.