Podstrona: [VIDEO] Adapciak PRz – przygoda z Politechniką Rzeszowską zaczyna się już na wakacjach! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-08-07 , red.  Artur Polakiewicz

Przyszłych studentów Politechniki Rzeszowskiej, którzy już przed rozpoczęciem nauki chcą poznać życie akademickie, zapraszamy na Adapciak PRz – obóz adaptacyjny. W tym roku zostanie on zorganizowany w Osadzie Załuż (w cieniu Gór Słonnych, nad brzegiem Sanu), potrwa od 4 do 10 września br.

Obóz to atrakcyjne wprowadzenie do studiowania na naszej uczelni, jest skierowany do osób nastawionych na rozwijanie swoich zainteresowań i osiąganie sukcesów w organizacjach studenckich. W programie tegorocznego Adapciaka PRz przygotowano pierwszą „sesję”, szkolenia, paintball, zawody sportowe, symulator lotów i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem obozu oraz do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, po zarejestrowaniu się zostanie wysłany e-mail ze szczegółowymi informacjami oraz danymi do przelewu. Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/AdapciakPRz/ oraz na stronie Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

Serdecznie zapraszamy!