Podstrona: [VIDEO] Podsumowanie II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju" / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-07-20 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Nauka
[VIDEO] Podsumowanie II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej  „Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju

Od 24 do 25 kwietnia br. na Politechnice Rzeszowskiej trwała zorganizowana przez Katedrę Ekonomii Wydziału Zarządzania, Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe „Eurointegracja” konferencja „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa rozwoju”. Wzięło w niej udział 160 zarejestrowanych uczestników, 70 prelegentów z 20 ośrodków naukowych, przedstawiciele administracji publicznej oraz branży energetycznej. Ponad 20 osób zaprezentowało poster naukowy. Odbyły się 4 panele plenarne, 8 paneli tematycznych oraz panel podsumowujący, w których uczestniczyło ponad 800 studentów oraz 4500 internautów.

Konferencję honorowym patronatem objęli: minister energii, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, prezes Urzędu Regulacji Energetyki, sekretarz stanu w Ministerstwie Środowiska oraz pełnomocnik rządu ds. polityki klimatycznej, prezydent Rzeszowa, wojewoda podkarpacki, marszałek województwa podkarpackiego, a także rektor Politechniki Rzeszowskiej.

Obrady można obejrzeć na stronie internetowej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu podsumowującego konferencję.