Podstrona: Współpraca z Instytutem Państwowym i Samorządowym Zarządzania w Melitopolu na Ukrainie / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-06-06 , red.  Artur Polakiewicz

5 czerwca br. na Politechnice Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza odbyło się spotkanie prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza, prorektora ds. współpracy międzynarodowej, z prof. dr hab. Mariną Mikołajewną Radiewą, dyrektor Instytutu Państwowego i Samorządowego Zarządzania w Melitopolu.. W rozmowach uczestniczyli również dr hab. Anatoliy Tkach, prof. PRz, oraz prof. dr hab. Tamara Tkach z Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej. Poruszono tematy: możliwości podjęcia współpracy międzynarodowej, publikacji artykułów naukowych oraz wymiany studenckiej i pracowniczej między uczelniami.