Podstrona: Wystawa prac plastycznych studentów architektury w budynku V / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wystawa prac plastycznych studentów architektury w budynku V

2017-01-02 , red.  Artur Polakiewicz / Fot: M. Misiakiewicz
Wystawa prac plastycznych studentów architektury w budynku V

W holu głównym budynku Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego (bud. V) można oglądać wystawę prac studentów architektury I i II roku. Dzieła powstały w ramach zajęć z przedmiotu sztuki plastyczne i techniki warsztatowe prowadzonych w Zakładzie Projektowania Architektonicznego i Grafiki Inżynierskiej na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz.

Według słów jednej z prowadzących zajęcia – dr inż. arch. Anny Martyki: „wystawione prace […] ujawniają indywidualne predyspozycje artystyczne studentów oraz ich zainteresowania związane z wybranym kierunkiem studiów”. Autorami prezentowanych obrazów, rysunków i szkiców są: Natalia Bartman, Anna Boryczka, Agnieszka Bugiel, Daniel Bukała, Iryna Danyliuk, Angelika Golema, Anna Hajduk, Natalia Kot, Dominika Kranz, Urszula Król, Aleksandra Kuc, Katarzyna Matras, Bartłomiej Miłosz, Gabriela Nidecka, Adrianna Polak, Agnieszka Skwirut i Jakub Szajna.