Podstrona: Zaproszenie na VIII Ogólnopolską Konferencję „Logistyka Oczami Studentów” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na VIII Ogólnopolską Konferencję „Logistyka Oczami Studentów”

2017-05-22 , red.  Artur Polakiewicz
Zaproszenie na VIII Ogólnopolską Konferencję „Logistyka Oczami Studentów”

Studenckie Koło Naukowe Logistyków funkcjonujące w Katedrze Systemów Zarządzania i Logistyki Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na VIII Ogólnopolską Konferencję „Logistyka Oczami Studentów”. Temat tegorocznych obrad to „Znaczenie logistyki we współczesnej gospodarce”. Konferencja rozpocznie się 23 maja br. o godz. 9.00 w sali P-24.

Celem wydarzenia jest wymiana poglądów i doświadczeń związanych z logistyką, a w szczególności omówienie jej wpływu na rozwój współczesnej gospodarki. Zakres tematyczny obrad będzie dotyczyć: logistyki miejskiej, systemów informatycznych w logistyce, transportu drogowego, kolejowego i lotniczego, transportu multimodalnego, innowacji w logistyce, logistyki usług i logistyki w gospodarce.

Więcej szczegółów w harmonogramie.