Podstrona: Zgłoś się do konkursu na najlepszy projekt malowidła ściennego w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-07-19 , red.  Artur Polakiewicz

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ,,Projekt wielkoformatowego malowidła ściennego w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej, ul. Akademicka 8, 35-084 Rzeszów, bud. O”, który trwać będzie od 19 lipca do 15 września br. Organizatorem konkursu jest Politechnika Rzeszowska, a patronat nad nim objął prorektor ds. kształcenia Politechniki Rzeszowskiej dr hab. inż. Grzegorz Masłowski, prof. PRz.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu na wielkoformatowe malowidło ścienne w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej. Powinno ono nawiązywać do symboli uczelni, podkreślać jej historię, tradycję oraz powiązanie z regionem, a także wpisywać się w przestrzeń i przeznaczenie obiektu (będzie to miejsce organizacji imprez, wystaw i koncertów). W obiekcie swą siedzibę będzie miał m.in. Klub Studencki „Plus”.

W konkursie mogą wziąć udział studenci Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury kierunku architektura. Prace należy złożyć w bud. V-A, pok. 305, Dział Kształcenia Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów lub przesłać na ten sam adres, w zaklejonej kopercie z opisem: Konkurs na ,,Projekt wielkoformatowego malowidła ściennego w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej, ul. Akademicka 8, 35-084 Rzeszów, bud. O”. Termin składania prac konkursowych upływa 15 września br. Komisja Konkursowa po ocenie prac przyzna nagrodę za 1. miejsce (1000,00 zł) oraz 2 wyróżnienia (każde po 300 zł).

Więcej szczegółów w poniżej zamieszczonym regulaminie konkursu (zdjęcia sali głównej CS PRz, wzór oświadczenia o przeniesieniu praw majątkowych, formularz dotyczący danych osobowych i zgoda na przetwarzanie danych osobowych).