Podstrona: Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016 dla WBMiL PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016 dla WBMiL PRz

2016-10-05 , red.  Artur Polakiewicz
Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016 dla WBMiL PRz

Kapituła X edycji programu, realizowanego pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Klubu Polskiego Forum ISO 9000, wysoko oceniła zgłoszenie i nagrodziła działania związane z usługami świadczonymi przez Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Na podstawie jednogłośnej decyzji przyznała naszemu wydziałowi tytuł laureata i Złote Godło w kategorii Quality International Services za najwyższą jakość usług edukacyjnych.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach działających na terytorium RP skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują lepszy standard gwarantując klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach:

• QI product – produkt najwyższej jakości,
  • QI services – usługi najwyższej jakości,
  • QI order — zarządzanie najwyższej jakości.

Organizatorem programu jest Media Press wydawca „Forum Biznesu”, dodatku informacyjno-promocyjnego do „Dziennika Gazety Prawnej” oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl

AP