Stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych i zapomoga - rok. akad. 2018/19

KOMUNIKATY

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 października 2018 r. wnioski o przyznanie świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów PRz, t.j.

• wnioski o przyznanie: stypendium socjalnego,
  • stypendium dla osób niepełnosprawnych,
  • zapomogi,
  • stypendium rektora dla najlepszych studentów,
  • stypendium dla najlepszych doktorantów

należy składać w Dziale Spraw Studenckich w Centrum Studenckim PRz
(ul. Akademicka 8, 35-084 Rzeszów, bud. O)
.

Termin składania wniosków o przyznanie
stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych
dla doktorantów przyjętych na pierwszy rok studiów w roku akademickim 2018/2019
ubiegających się oświadczenia pomocy materialnej na semestr zimowy

Terminy składania wniosków o przyznanie
dla doktorantów ubiegających się o świadczenia pomocy materialnej na semestr zimowy 2018/2019
w miesiącu listopad i grudzień 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z reorganizacją przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów i uruchomieniem z dniem 1 października 2018 r. w Dziale Spraw Studenckich centralnego przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, w miesiącu październiku 2018 r. nie jest planowana tura składania wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej na semestr zimowy 2018/2019 dla osób będących obecnie studentami/doktorantami.

Kolejny termin składania wniosków o ww. świadczenia przewidywany jest w miesiącu listopadzie 2018 r.

W związku z powyższym, w przypadku ubiegania się o przyznanie stypendium od miesiąca października br., wniosek o przyznanie stypendium należy złożyć do dnia 30 czerwca.

Termin składania wniosków o przyznanie
dla osób będących obecnie doktorantami Uczelni
na semestr zimowy w roku akademickim 2018/2019

Stypendium socjalne