Stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych i zapomoga - rok. akad. 2017/18

KOMUNIKATY

Termin składania wniosków o przyznanie
stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych
dla studentów na semestr letni w roku akademickim 2017/2018

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące pomocy materialnej

Stypendium socjalne

Stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych

Porozumienie
z dnia 27 września 2017 r., zawarte pomiędzy
Rektorem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
a Samorządem Studenckim Politechniki Rzeszowskiej
w sprawie ustalenia wysokości dochodu na osobę w rodzinie studenta uprawniającej do ubiegania się o stypendium o charakterze socjalnym w roku akademickim 2017/2018

POROZUMIENIE
z dnia 30 października 2017 r.
zawarte pomiędzy Rektorem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
a Samorządem Studentów Politechniki Rzeszowskiej w sprawie ustalenia szczegółowych kryteriów przyznawania stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości, oraz stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych dla studentów Politechniki Rzeszowskiej i ich wysokości w semestrze zimowym w roku akademickim 2017/2018.