Stypendium socjalne, stypendium specjalne dla osób niepełnosprawnych i zapomoga - rok. akad. 2018/19

KOMUNIKATY

Termin składania wniosków o przyznanie
stypendium socjalnego, stypendium socjalnego w zwiększonej wysokości, stypendium specjalnego dla osób niepełnosprawnych na semestr zimowy w roku akademickim 2018/2019
dla osób przyjętych na pierwszy rok studiów w roku akademickim 2018/2019 w miesiącu lipcu 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że w związku z reorganizacją przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów i uruchomieniem z dniem 1 października 2018 r. w Dziale Spraw Studenckich centralnego przyznawania świadczeń pomocy materialnej dla studentów i doktorantów, w miesiącu październiku 2018 r. nie jest planowana tura składania wniosków o przyznanie świadczeń pomocy materialnej na semestr zimowy 2018/2019 dla osób będących obecnie studentami/doktorantami.

Kolejny termin składania wniosków o ww. świadczenia przewidywany jest w miesiącu listopadzie 2018 r.

W związku z powyższym, w przypadku ubiegania się o przyznanie stypendium od miesiąca października br., wniosek o przyznanie stypendium należy złożyć do dnia 30 czerwca.

Termin składania wniosków o przyznanie
dla osób będących obecnie studentami Uczelni
na semestr zimowy w roku akademickim 2018/2019

FAQ - najczęściej zadawane pytania dotyczące pomocy materialnej