Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej / Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza

inż.M.Dul, prof. C.Jasiukiewicz, inż.V.Morskyi
15 Kwi
Studenci inżynierii i analizy danych pani inż. Magdalena Dul i pan inż. Vitalii Morskyi zostali stypendystami Ministra Nauki.
Pierwszy doktorat w dyscyplinie matematyka na PRz
14 Kwi
Rada Dyscypliny Matematyka nadała Panu mgr. Adrianowi Michalskiemu stopień doktora w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych w dyscyplinie matematyka.

Zwycięzcy nagrody specjalnej
10 Kwi
Studenci z Koła Naukowego Machine Learning zostali nagrodzeni w największym rzeszowskim hackathonie HackCarpathia.
Życzenia Wielkanocne
27 Mar