Zakwaterowanie w domach studenckich PRz

ZARZĄDZENIE Nr 14/2017
REKTORA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ im. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
z dnia 19 kwietnia 2017 r.
w sprawie wprowadzenia na Politechnice Rzeszowskiej Regulaminu przyznawania miejsc w domach studenckich Politechniki Rzeszowskiej dla studentów i doktorantów z dnia 19 kwietnia 2017 r.

POROZUMIENIE
z dnia 25 kwietnia 2017 r.
zawarte pomiędzy Rektorem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza a Samorządem Studenckim i Samorządem Doktorantów Politechniki Rzeszowskiej
w sprawie ustalenia wysokości dochodu w rodzinie studenta/doktoranta upoważniającego do ubiegania się o przyznanie miejsca w domu studenckim na rok akademicki 2017/2018