23 Sty

LVIII Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym

14 stycznia br. na PRz odbyły się zawody okręgowe LVIII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
20 Sty

PRz współpracuje z G2A.COM

20 stycznia br. w Sali Senatu PRz rektor prof. Tadeusz Markowski i prezes G2A.COM Bartosz Skwarczek podpisali list intencyjny

17 Sty

Zaproszenie na konferencję : RZESZÓW MIASTO PRZYSZŁOŚCI – RMP 2017

Konferencja naukowa organizowana w ramach 50-lecia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej
11 Sty

[FOTO] Rektor PRz otworzył XLIII Olimpiadę Wiedzy Technicznej

11 stycznia br. w auli PRz odbył się II etap wojewódzki Olimpiady Wiedzy Technicznej.

10 Sty

[FOTO] XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej...

10 stycznia br. o godz. 9.45 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki PRz rozpoczęły się XIX regionalne zawody Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”
10 Sty

Stypendia ministra dla wybitnych studentów PRz

10 stycznia br. pięciorgu studentom PRz zostały przyznane stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2016/2017

09 Sty

FameLab Poland 2017 szansą na popularyzację nauki

FameLab jest międzynarodowym konkursem, który od 2004 roku motywuje naukowców do promowania prowadzonych prac badawczych. Organizują go Centrum Nauki Kopernik i British Council.
05 Sty

Patronat honorowy PRz nad Zespołem Szkół nr 2 w Łańcucie

04 stycznia br. rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski i dyrektor ZS nr 2 w Łańcucie mgr inż. Bogusław Blajer podpisali porozumienie o współpracy