24 Mar

Szkolenia dla operatorów bezzałogowych aparatów latających

PRz uzyskała zgodę Urzędu Lotnictwa Cywilnego na prowadzenie szkoleń pozwalających na uzyskanie świadectwa kwalifikacji dla operatorów bezzałogowych aparatów latających.
21 Mar

Porozumienie PRz z OBR-ERG Sp. z o.o.

PRz nawiązała współpracę z kolejną firmą, tym razem specjalizującą się w produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

17 Mar

[VIDEO, FOTO] Rektor PRz uhonorowany złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu

16 marca br. w Urzędzie Miasta Rzeszowa rektor PRz prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski został wyróżniony złotym medalem za wybitne osiągnięcia na rzecz nauki polskiej.
16 Mar

Patronat honorowy PRz nad Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli

„Technik mechatronik” i „technik pojazdów samochodowych” klasami politechnicznymi.

14 Mar

[FOTO, VIDEO] Cyfrowy wideomikroskop 3D

14 marca br. w Sali Rady Wydziału Elektrotechniki i Informatyki w bud. A miała miejsce prezentacja cyfrowego wideomikroskopu 3D japońskiej firmy Hirox. Wydarzenie zainicjował Jerzy Potencki, prof. PRz
08 Mar

[VIDEO] Narodowy Kongres Nauki

Prorektor ds. współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Grzegorz Ostasz wraz z dr. inż. Bogusławem Dołęgą, przewodniczącym KSN NSZZ „Solidarność”, wzięli udział w prezentacji i debacie NKN.

03 Mar

Bezpłatny kurs języka japońskiego

Studium Języków Obcych oraz Dział Współpracy Międzynarodowej w ramach współpracy z International Cross-Cultural Exchange Association (ICEA) z Tokio zapraszają na bezpłatny kurs języka japońskiego.
02 Mar

Sformalizowanie współpracy Politechniki Rzeszowskiej z IV LO

2 marca br. w Sali Senatu PRz rektor prof. Tadeusz Markowski i dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie Danuta Stępień podpisali porozumienie.