Podstrona: Zakwaterowanie w domach studenckich PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zakwaterowanie w domach studenckich PRz

Regulamin świadczeń dla studentów Politechniki Rzeszowskiej z dnia 17 lipca 2019 r. z późn. zm. (§41 - 53)

• Wzór wniosku dla kandydatów na studia stacjonarne w Politechnice Rzeszowskiej stanowi załącznik nr 16 do Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Rzeszowskiej z dnia 17 lipca 2019 r. z późn. zm. - formularz wniosku dostępny jest w systemie SIR,
  • Wnioski dla studentów ubiegających się o przyznanie miejsca w domu studenckim PRz w roku akademickim 2023/2024 - formularz wniosku dostępny jest na stronie https://usos.prz.edu.pl (wybierając z menu DLA WSZYSTKICH pozycję WNIOSKI, a następnie „Wniosek o przyznanie miejsca w Domu Studenckim PRz”),
  • Wnioski dla studentów ubiegających się o przyznanie pokoju małżeńskiego, pokoju dla matki/ojca z dzieckiem lub miejsca w pokoju dla osoby niepełnosprawnej w roku akademickim 2023/2024 - formularz wniosku jest dostępny na stronie https://usos.prz.edu.pl (wybierając z menu DLA STUDENTÓW pozycję WNIOSKI, a następnie „Wniosek o przyznanie pokoju małżeńskiego, pokoju dla matki/ojca z dzieckiem, miejsca dla osoby niepełnosprawnej w Domu Studenckim PRz”).

Harmonogram przyznawania miejsc i zakwaterowania w domach studenckich

Zarządzenie nr 56/2023 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z dnia 30 czerwca 2023 r.

Zarządzenie nr 9/2024 Rektora Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza z dnia 7 lutego 2024 r.
zmieniające zarządzenie nr 56/2023 Rektora Politechniki Rzeszowskiej w sprawie opłat za korzystanie z zakwaterowania w domach studenckich Politechniki Rzeszowskiej w roku akademickim 2023/2024