Zakwaterowanie w domach studenckich PRz

ZARZĄDZENIE Nr 4/2018
REKTORA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ im. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
z dnia 12 lutego 2018 r.
zmieniające zarządzenie nr 14/2017 Rektora Politechniki Rzeszowskiej z dnia 19 kwietnia 2017 r. w sprawie zmiany Regulaminu przyznawania miejsc w domach studenckich Politechniki Rzeszowskiej dla studentów i doktorantów z dnia 19 kwietnia 2017 r.

ZARZĄDZENIE Nr 14/2017
REKTORA POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ im. IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
z dnia 19 kwietnia 2017 r.
w sprawie wprowadzenia na Politechnice Rzeszowskiej Regulaminu przyznawania miejsc w domach studenckich Politechniki Rzeszowskiej dla studentów i doktorantów z dnia 19 kwietnia 2017 r.

Porozumienie
z dnia 26 kwietnia 2018 r., zawarte pomiędzy
Rektorem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza
a Samorządem Studenckim i Samorządem Doktorantów Politechniki Rzeszowskiej