28 Kwi

Kolejny międzynarodowy sukces EUROAVII

8. miejsce studentów z EUROAVII w klasyfikacji generalnej SAE Aero Design East 2017.
26 Kwi

Warsztaty techniczne na Politechnice Rzeszowskiej

Przez dwa dni (24–25 kwietnia br.) na PRz odbywały się seminaria techniczne dotyczące branży lotniczej.

25 Kwi

[VIDEO] Podwójny sukces Izabeli Dec podczas Grand Prix Polski Karate Kyokushin

22 kwietnia br. Izabela Dec, studentka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zwyciężyła w Grand Prix Polski Karate Kyokushin w Kielcach.
21 Kwi

[VIDEO] Studenci PRz, mistrzowie Polski we freestyle footballu, znów...

22–23 kwietnia br. będą się odbywać konkurencje w ramach Pucharu Polski – Focus on Freestyle 2017.

20 Kwi

[VIDEO] Wspieramy A[u]kcję Trzy Serca

To charytatywne działanie członków SKNKM „Brief”. W trzeciej edycji A[u]kcji studenci ruszyli na pomoc potrzebującemu Kacperkowi z Jasła.
20 Kwi

Studenci PRz w II etapie ABB IT Challenge

Jury 10. edycji ABB IT Challenge wyłoniło zespoły, które będą pracować nad stworzeniem oprogramowania umożliwiającego realizację zgłoszonego projektu.

19 Kwi

[VIDEO] Studiuj w Niemczech

25 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali V-17 rozpocznie się spotkanie promocyjne dla studentów I i II roku WBMiL.
14 Kwi

[VIDEO] PRz powalczy w Krakowie podczas Parady Robotów

Drużyna Politechniki Rzeszowskiej z Team EUROAVIONIC zakwalifikowała się do Droniady, która już w czerwcu odbędzie się w Krakowie. Nasi studenci okazali się najlepsi!