24 Lut

Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+

23 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie powitalne dla studentów programu Erasmus+, którzy będą się kształcić na naszej uczelni w letnim semestrze roku akademickiego 2016/2017.
16 Lut

[VIDEO, PREZENTACJA] ProtoLab – prototypownia dla rzeszowskich studentów

14 lutego br. przedstawiciele Banku Światowego Grzegorz Wolszczak i Jerzy Toborowicz spotkali się ze studentami Politechniki Rzeszowskiej, by porozmawiać na temat koncepcji ProtoLabu.

15 Lut

Wystawa prac wykonanych na zajęciach projektowych

Stało się już tradycją, że na początku lutego studenci III roku I stopnia na kierunku architektura pod opieką naukową profesora Petera Pásztora organizują wystawę swoich prac.
15 Lut

Spotkanie kół naukowych PRz

14 lutego br. w Sali Senatu odbyło się spotkanie kół naukowych i organizacji studenckich PRz zorganizowane przez Dział Karier i Promocji.

10 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie...

Sukces studentów Politechniki Rzeszowskiej podczas VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student-Wynalazca”.
07 Lut

[VIDEO] Nowe wyzwania EUROAVII Rzeszów

Koło Naukowe EUROAVIA Rzeszów, działające przy Katedrze Awioniki i Sterowania na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej, to część międzynarodowej organizacji studenckiej EUROAVIA

06 Lut

Gratulujemy studentkom PRz

Niezmiernie miło nam poinformować, że Kinga Szmigiel i Maria Krasowska zwyciężyły w ogólnopolskim studenckim konkursie zorganizowanym przez Grupę PZU.
30 Sty

SMART-UP Lab – konkurs

W lutym br. startuje międzynarodowy program skierowany do studentów i doktorantów, którzy chcieliby działać w sektorze zdrowia i aktywnego życia.