24 Mar

[VIDEO] Obozowy renesans

Jak Feniks z popiołów do życia powrócił obóz kondycyjny dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej.Pierwsza po latach edycja trwała od 27 lutego do 4 marca br.
17 Mar

[FOTO] Erasmus Day

16 marca br. odbyło się zorganizowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+.

15 Mar

[FOTO] Dzień Wydziału Zarządzania

15 marca br. na PRz odbywa się Dzień Wydziału Zarządzania. Jest to wielkie święto, przede wszystkim dla studentów.
15 Mar

Studencie, jest szansa na wygranie 25 000 zł – zaprojektuj przyszłość

Innowacyjny pomysł powinien wpisywać się w motto konkursu: „Interact with the real world” i dotyczyć rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej.

13 Mar

ProtoLab – wymarzona przestrzeń dla studentów wynalazców

3 marca br. w Sali Tradycji PRz odbyło się drugie spotkanie przedstawicieli kół naukowych PRz i Banku Światowego.
10 Mar

Wręczenie legitymacji PRz studentom z Wietnamu

9 marca br. sześcioro Wietnamczyków otrzymało legitymacje poświadczające status studenta Politechniki Rzeszowskiej.

01 Mar

Służby i Formacje Bezpieczeństwa a Wymiar Sprawiedliwości i Alternatywne...

27 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się II Międzyuczelniane Seminarium Kół Naukowych „Służby i Formacje Bezpieczeństwa a Wymiar Sprawiedliwości i Alternatywne Metody Rozwiązywania Sporów
28 Lut

Powitanie nowej grupy studentów z Wietnamu

28 lutego br. prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz oficjalnie przywitał na naszej uczelni sześcioro studentów z Wietnamu.