23 Mar

Жешувський політехнічний університет ім. Іґнаци Лукашевича є ВКонтакте.

Вже понад 65 років, поєднуючи традиції з сучасністю, ми будуємо майбутнє.
22 Mar

Współpraca z brazylijską uczelnią

W ramach programu Erasmus+ od 20 do 24 marca br. gościmy kolejnych pracowników naukowych z uczelni partnerskiej Universidade Federal de Ouro Preto w Brazylii.

17 Mar

[FOTO] Erasmus Day

16 marca br. odbyło się zorganizowane przez Dział Współpracy Międzynarodowej spotkanie dla studentów zainteresowanych wyjazdem w ramach programu Erasmus+.
10 Mar

Wręczenie legitymacji PRz studentom z Wietnamu

9 marca br. sześcioro Wietnamczyków otrzymało legitymacje poświadczające status studenta Politechniki Rzeszowskiej.

07 Mar

Wizyta i wykłady profesorów z Brazylii

Rektor PRz Tadeusz Markowski i prorektor ds. współpracy międzynarodowej Grzegorz Ostasz spotkali się z profesorami z Brazylii.
03 Mar

Spotkanie z przedstawicielami Diehl Aerosystems

2 marca br. prorektor ds. współpracy z zagranicą prof. dr hab. Grzegorz Ostasz i dziekan WBMiL prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp spotkali się z przedstawicielami firmy Diehl Aerosystems.

03 Mar

Serdecznie zapraszamy na wykład otwarty profesorów z Brazylii

7 marca br. o godzinie 10.30 w sali V2 odbędzie się organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz wykład „Brazylia. Kraj możliwości edukacyjnych, badawczych i kulturowych”.
24 Lut

Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+

23 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie powitalne dla studentów programu Erasmus+, którzy będą się kształcić na naszej uczelni w letnim semestrze roku akademickiego 2016/2017.