18 Maj

Naukowiec z Neapolu z wizytą na Politechnice Rzeszowskiej

Od 15 do 17 maja br. gościem Politechniki Rzeszowskiej był prof. Marco Di Ludovico z Uniwersytetu Neapolitańskiego im. Fryderyka II.
15 Maj

Wizyta naukowców z Ukrainy

Od 8 do 12 maja br. na naszej uczelni przebywały profesor Oksana Vovk oraz profesor Hanna Saryboha z Narodowego Technicznego Uniwersytetu Politechniki Kijowskiej.

11 Maj

Gościmy delegację z Rumunii

Przedstawiciele Uniwersytetu Oradejskiego w Rumunii odwiedzili naszą uczelnię.
19 Kwi

[VIDEO] Studiuj w Niemczech

25 kwietnia br. o godz. 16.00 w sali V-17 rozpocznie się spotkanie promocyjne dla studentów I i II roku WBMiL.

06 Kwi

Nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabory do prestiżowych stypendiów Programu Fulbrighta na studia i prowadzenie badań w amerykańskich ośrodkach badawczych i uczelniach na rok 2018-2019.
28 Mar

Spotkanie przedstawicieli PRz z delegacją pracowników Uniwersytetu Florydy

Władze PRz wzięły udział w dwudniowej wizycie naukowców z USA zorganizowanej przez Urząd Miasta Rzeszowa.

23 Mar

Жешувський політехнічний університет ім. Іґнаци Лукашевича є ВКонтакте.

Вже понад 65 років, поєднуючи традиції з сучасністю, ми будуємо майбутнє.
22 Mar

Współpraca z brazylijską uczelnią

W ramach programu Erasmus+ od 20 do 24 marca br. gościmy kolejnych pracowników naukowych z uczelni partnerskiej Universidade Federal de Ouro Preto w Brazylii.