21 Mar

Porozumienie PRz z OBR-ERG Sp. z o.o.

PRz nawiązała współpracę z kolejną firmą, tym razem specjalizującą się w produkcji maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych.
10 Mar

PRz nawiązała współpracę ze spółką PGE Dystrybucja

10 marca br. władze Politechniki Rzeszowskiej podpisały list intencyjny z jedną z największych spółek energetycznych w kraju.

06 Mar

[VIDEO] O walce z dopingiem w Business Centre Club

2 marca br. odbyło się posiedzenie Komisji Sportu i Turystyki BCC w którym uczestniczyli przedstawiciele Politechniki Rzeszowskiej.
28 Lut

[VIDEO] Prężnie rozwijająca się współpraca PRz i stoczni Rega Yacht

Prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, podpisał kolejną umowę licencyjną z firmą Rega Yacht.

21 Lut

[FOTO] Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii...

21 lutego br. na PRz rektor prof. Tadeusz Markowski otworzył konferencję Centrum Zaawansowanych Technologii „AERONET – Dolina Lotnicza”.
13 Lut

[VIDEO] Łączy nas dziedzictwo Ignacego Łukasiewicza

10 lutego br. dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, odbył spotkanie z dr. Pawłem Fornalem, prezesem zarządu Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.

09 Lut

Rada Programowa Wydziału Mechaniczno-Technologicznego

8 lutego br. powołano Radę Programową Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz.
08 Lut

Wydział Elektrotechniki i Informatyki PRz współpracuje ze spółką Energomix

7 lutego br. Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej podpisał umowę o współpracy z Energomixem Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.