09 Sty

[FOTO] LIDER POKONANY! BOHATER VASILIJ!

Do dużej niespodzianki doszło w świąteczny piątek w Rzeszowie. Faworyt tegorocznych rozgrywek, lider tabeli Dartom Bogoria, zostawił w Rzeszowie 3 punkty, i to mimo występu w składzie z Ligi Mistrzów.
05 Sty

Kolejne starcie w LOTTO Superlidze Tenisa Stołowego

Akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów 6 stycznia br. zmierzy się z KS Dartom Bogoria z Grodziska Mazowieckiego

16 Gru

[AUDIO] Pokopana ta piłka… Politechniczni studenci-sportowcy (2)

Konrad Dybaś to mistrz Polski we freestyle football i student Politechniki Rzeszowskiej.
08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.

07 Gru

[VIDEO] Rzeszów kontra Zielona Góra. Zapraszamy na mecz LOTTO Superligi

9 grudnia br. akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów zmierzy się z zielonogórskim ZKS Palmiarnia.
28 Lis

[AUDIO] Skok na głęboką wodę … Politechniczni studenci – sportowcy (1)

Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak to młodzi, zdolni, utytułowani sportowcy i studenci Politechniki Rzeszowskiej. Ich domeną są skoki do wody.

08 Lis

Gdy piłeczka w grze… Weekend z tenisem stołowym na Politechnice Rzeszowskiej

To był weekend dla ludzi o mocnych nerwach. Tak mówi się po ostatnich meczach tenisa stołowego LOTTO Superligi. Kibice rzeszowskiej drużyny dodają, że to „thriller w Rzeszowie”.
03 Lis

LOTTO Superliga powraca. Zapraszamy na weekendowe mecze

4 i 6 listopada br. zapraszamy na mecze tenisa stołowego. Po miesięcznej przerwie do rozgrywek powraca LOTTO Superliga.