27 Kwi

1. miejsce i puchar dla PRz

Międzyuczelniane rozgrywki pucharowe odbywały się podczas Tygodnia Sportowej Rozgrzewki w ramach Rzeszowskich Juwenaliów.
25 Kwi

[VIDEO] Podwójny sukces Izabeli Dec podczas Grand Prix Polski Karate Kyokushin

22 kwietnia br. Izabela Dec, studentka Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej zwyciężyła w Grand Prix Polski Karate Kyokushin w Kielcach.

21 Kwi

[VIDEO] Studenci PRz, mistrzowie Polski we freestyle footballu, znów...

22–23 kwietnia br. będą się odbywać konkurencje w ramach Pucharu Polski – Focus on Freestyle 2017.
18 Kwi

Zaproszenie na mecz LOTTO Superligi Tenisa Stołowego

W spotkaniu 18. kolejki LOTTO Superligi nasza drużyna podejmie zespół z Torunia.

03 Kwi

[FOTO] Nasi siatkarze w finale Akademickich Mistrzostw Polski

Od 30 marca do 2 kwietnia br. w hali sportowej Politechniki Rzeszowskiej były rozgrywane Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej mężczyzn (półfinał C).
29 Mar

Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Siatkowej

Od 30 marca do 2 kwietnia br. potrwają rozgrywki półfinałowe.

24 Mar

[VIDEO] Obozowy renesans

Jak Feniks z popiołów do życia powrócił obóz kondycyjny dla studentów pilotażu Politechniki Rzeszowskiej.Pierwsza po latach edycja trwała od 27 lutego do 4 marca br.
23 Mar

Zapowiedź Akademickiej Ligi Futsalu 2016/2017

Sztandarowym, stałym punktem kalendarza imprez organizowanych przez Klub Uczelniany AZS PRz jest Akademicka Liga Futsalu.