21 Lut

Zapowiedź IV Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej

Szesnaście drużyn (dwanaście w kategorii OPEN, cztery w kategorii 50+), dziesięć uczelni z całej Polski, trzydzieści cztery mecze siatkówki – oto, co czeka nas w najbliższy weekend.
30 Sty

[FOTO] Studenci PRz na Zimowych Mistrzostwach Polski w skokach do wody

Od 27 do 29 stycznia br. w Termach Maltańskich w Poznaniu trwały Zimowe Mistrzostwa Polski w skokach do wody.

18 Sty

Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w siatkówce

Ogólnopolskie Mistrzostwa Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej o Puchar Rektora PRz są sportową imprezą, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
09 Sty

[FOTO] LIDER POKONANY! BOHATER VASILIJ!

Do dużej niespodzianki doszło w świąteczny piątek w Rzeszowie. Faworyt tegorocznych rozgrywek, lider tabeli Dartom Bogoria, zostawił w Rzeszowie 3 punkty, i to mimo występu w składzie z Ligi Mistrzów.

05 Sty

Kolejne starcie w LOTTO Superlidze Tenisa Stołowego

Akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów 6 stycznia br. zmierzy się z KS Dartom Bogoria z Grodziska Mazowieckiego.
16 Gru

[AUDIO] Pokopana ta piłka… Politechniczni studenci-sportowcy (2)

Konrad Dybaś to mistrz Polski we freestyle football i student Politechniki Rzeszowskiej.

08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.
07 Gru

[VIDEO] Rzeszów kontra Zielona Góra. Zapraszamy na mecz LOTTO Superligi

9 grudnia br. akademicka drużyna tenisa stołowego Fibrain G2A AZS Politechnika Rzeszów zmierzy się z zielonogórskim ZKS Palmiarnia.