24 Kwi

Akademickie Mistrzostwa Polski w piłce siatkowej kobiet na Politechnice...

- Organizacja imprezy to duże wyróżnienie dla naszej uczelni, która w konkursie pokonała Kraków, Wrocław, Łódź i Lublin - przyznaje Grzegorz Sowa, prezes KU AZS Politechniki Rzeszowskiej.
23 Kwi

Weź udział w Hackathonie #PekaoCoders

23-godzinne wydarzenie odbędzie się od 17 do 19 maja w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej, przy ul. Akademickiej 8. Czekamy na zgłoszenia studentów oraz absolwentów do 30 roku życia.

23 Kwi

Studentki Politechniki Rzeszowskiej odwiedziły Uniwersytet w Indiach

- Podróż do Indii była niesamowitą przygodą, która dała nam możliwość poznania odmiennej kultury i nawiązania przyjaźni ze studentami z całego świata - podkreślają studentki Wydziału Chemicznego PRz.
18 Kwi

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski.

New Technology Day

Wydarzenie było adresowane do wszystkich miłośników nowych technologii, branży systemów bezzałogowych czy rozwiązań przyszłości.

Znamy laureatów konkursu POLITALKS

Drogą głosowania jury wybrało 'The Speaker of The Year', którym został Bartłomiej Nawój za wystąpienie pt. "Will artificial intelligence destroy us?"

Pierwsza Rada Uczelni wybrana

Senat Politechniki Rzeszowskiej na posiedzeniu w dniu 11 kwietnia br. powołał pierwszą Radę Uczelni. W jej skład weszło 7 osób, w tym 3 spoza społeczności PRz.
16 Kwi

Doktor Politechniki Rzeszowskiej w EURODOC

Dr inż. Agata Skwarczyńska-Wojsa została wybrana na drugą kadencję na stanowisko koordynatora w EURODOC, gdzie jest odpowiedzialna za kwestie związane z redakcją naukową i techniczną newslettera.