22 Maj

Oficyna Wydawnicza PRz uczestniczyła w 8. Warszawskich Targach Książki

Wydarzeniu towarzyszyły 11. Targi Książki Akademickiej i Naukowej ACADEMIA.
08 Maj

Politechnika Rzeszowska ma swój hymn!

Konkurs na jego tekst trwał od 28 marca do 11 kwietnia br. Nadesłano 20 prac, do wygrania było 1000 złotych.

18 Kwi

[VIDEO] National Geographic z przedpremierowym pokazem na Politechnice...

Politechnika Rzeszowska zaprasza na przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka najnowszej produkcji National Geographic – serii „Geniusz”.
29 Mar

Zapraszamy do występów z chórzystami PRz

Nabór do Chóru Akademickiego PRz

19 Sty

[FOTO] Rektor PRz buduje prestiż Rzeszowa

18 stycznia br. w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się uroczystość 663-lecia Lokacji Miasta Rzeszowa.
16 Sty

[FOTO, VIDEO] Politechnika Rzeszowska zagrała na rzecz WOŚP

15 stycznia br. w Podziemnej Trasie Turystycznej Politechnika Rzeszowska wsparła 25. Finał WOŚP.

16 Sty

Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

W sobotę 14 stycznia br. podczas uroczystej IX Podkarpackiej Gali Wolontariatu pięcioro studentów PRz otrzymało tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2016.
20 Gru

[AUDIO] JM Rektor PRz składa świąteczne życzenia

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski - rektor Politechniki Rzeszowskiej składa świąteczne życzenia.