Podstrona: Zaproszenie na Jubileusz 50-lecia Wydziału Chemicznego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zaproszenie na Jubileusz 50-lecia Wydziału Chemicznego

2018-02-02
Zaproszenie na Jubileusz 50-lecia Wydziału Chemicznego

Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza zaprasza na uroczystości Jubileuszu 50-lecia, którego obchody odbędą się 23 czerwca br. Będzie to okazja do przypomnienia historii Wydziału oraz podziękowania tym wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania oraz późniejszego rozwoju.

W ciągu 50 lat Wydział Chemiczny przekształcił się w jedyne na Podkarpaciu nowoczesne centrum nauk chemicznych, specjalizujące się w chemii, technologii chemicznej. A od 15 lat także w chemii i technologii materiałów oraz w biotechnologii. Wydział prowadzi kształcenie na trzech poziomach (studia inżynierskie, magisterskie oraz doktoranckie) a także organizuje studia podyplomowe.

- Władze dziekańskie oraz Rada Wydziału Chemicznego serdecznie zapraszają na Jubileusz 50-lecia Wydziału połączony ze Zjazdem Absolwentów w dniu 23 czerwca br. - mówi dr inż. Dorota Głowacz-Czerwonka, prodziekan ds. ogólnych Wydziału Chemicznego PRz.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć w programie uroczystości i na stronie Wydziału. Osoby chętne  do wzięcia udziału w jubileuszu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.