Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

02 Lip

Zmarł Profesor Oleksandr Gugnin

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci prof. dr. hab. Oleksandra Gugnina.
02 Lip

VII Podkarpackie Seminarium Spawalnicze

Była to kolejna edycja spotkania zorganizowana przez Katedrę Odlewnictwa i Spawalnictwa Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

01 Lip

Wizyta studyjna w zakładach chemicznych Lerg SA

Wizyta studyjna studentów Wydziału Chemicznego w zakładach chemicznych Lerg SA w Pustkowie odbyła się w ramach projektu Politechniczna Sieć VIA CARPATIA.
28 Cze

Władze Politechniki Rzeszowskiej w kadencji 2024-2028

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. dr hab. inż. Piotr Koszelnik przedstawił prorektorów, dziekanów i prodziekanów poszczególnych wydziałów w kadencji 2024-2028.

28 Cze

Sukces naukowców z PRz podczas Carpathian Startup Fest

Zespół naukowców PRz w składzie: prof. PRz K. Tereszkiewicz, dr inż. Ł. Kulig, mgr inż. M. Polar, dr inż. H. Wachta wraz z naukowcami z UR odnieśli znaczący sukces na Carpathian Startup Fest.
21 Cze

Via Carpatia – Konferencje kół naukowych

Konferencje są ważnym wydarzeniem promującym rozwój nauki i współpracę między uczelniami w Polsce Wschodniej.

20 Cze

II Politechniczny Turniej Szachowy Szkół Ponadpodstawowych

Organizatorem turnieju był Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej przy wsparciu Fundacji Edukacyjnej IT i Szachy, Fundacji Medyk dla Zdrowia i Stowarzyszenia Podkarpacki Klaster Zdrowia i Profilaktyki
19 Cze

Wynalazki z Politechniki nagrodzone w Konkursie INTARG 2024

Wynalazki pracowników naszej uczelni zostały docenione podczas XVII Międzynarodowych Targach Wynalazków i Innowacji INTARG 2024.