24 Sty

Ankietyzacja w Politechnice Rzeszowskiej

W dniach od 1 lutego do 21 lutego 2020 r. na PRz prowadzona jest ankietyzacja. Zachęcamy do wypełniania badań ankietowych na stronie usos.prz.edu.pl.
22 Sty

Stypendia MNiSW dla studentów PRz

22 stycznia wręczono decyzje Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego o przyznaniu stypendiów dla studentów za wybitne osiągnięcia.

14 Sty

Posiedzenie Wyborcze Parlamentu Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 9 stycznia odbyło się Posiedzenie Wyborcze Parlamentu Samorządu Studenckiego PRz, podczas którego został wybrany Przewodniczący Samorządu w kadencji 2020 - inż. Michał Klimczyk.
08 Sty

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Technicznych

W dniach 5 - 8 grudnia 2019 r. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej był organizatorem zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Forum Uczelni Technicznych (FUT).

27 Gru

Stypendia ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał 10 stypendiów dla studentów Politechniki Rzeszowskiej za znaczące osiągnięcia.
21 Gru

Stypendia w Politechnice Rzeszowskiej

Stypendia w Politechnice Rzeszowskiej zostały utrzymane na dotychczasowym poziomie, a niektóre rodzaje świadczeń wzrosły.

16 Gru

I miejsce doktorantki w konkursie SIMP

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych w PRz mgr inż. Wiktoria Wojnarowska zajęła I miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu SIMP.
09 Gru

Konkurs - Przestrzeń Kreatywności

Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów na biznesplan wpisujący się w priorytety Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia.