24 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą zostać ambasadorami UE

Europejski Urząd Doboru Kadr zaprasza studentów do udziału w programie „Ambasadorowie Karier UE".
23 Lut

PRz Racing Team zaprezentował nowy bolid PMT-03

To już trzeci bolid wyścigowy w warsztacie, którego projekt w zeszłym roku wywalczył dla zespołu drugie miejsce podczas zawodów Formula Student Virtual Event 2020.

02 Lut

HUMERO – innowacyjny projekt wykonany przez studentów WMT

Studenci w ramach działalności w Kole Naukowym Informatyki Przemysłowej zaprojektowali oraz wykonali prototypowe ramię robota przemysłowego.
29 Sty

mLegitymacja dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Studenci Politechniki Rzeszowskiej mogą korzystać z elektronicznej wersji tradycyjnej legitymacji, czyli mLegitymacji.

29 Sty

Rusza kolejna edycja „Legii Akademickiej”

Zapraszamy zainteresowanych studentów uczelni publicznych i niepublicznych do składania deklaracji o uczestnictwo w projekcie.
19 Sty

Wybory do Samorządu Studenckiego PRz

Podczas Posiedzenia Wyborczego Parlamentu Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej wybrano nowych przedstawicieli studentów naszej uczelni.

04 Gru

Już wkrótce odbędzie się Nocne Spotkanie z Reklamą

Zaproszenie na 20. edycję ADventure - Nocnego Spotkania z Reklamą.
02 Gru

Bezpłatny kurs online dla studentów przygotowujących się do studiów w Chinach

W ramach kursu „Discover at HUST” studenci Politechniki Rzeszowskiej będą mogli bezpłatnie przygotować się do pobytu i studiów w Chinach.