09 Sty

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z PKO BP

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z PKO Bankiem Polskim. Jest ona konsekwencją bardzo wysokiej oceny absolwentów Politechniki, którzy pracują w banku.
04 Sty

Ogólnopolska Konferencja „Podkarpacie dla biznesu” na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska była gospodarzem ogólnopolskiej konferencji „Podkarpacie dla biznesu”, którą zorganizował rzeszowski Oddział ZUS i Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

03 Sty

Płatne staże w firmie Bury z Mielca dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Oficjalną umowę w tej sprawie podpisali 3 stycznia rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz wiceprezes zarządu Bury Sp. z.o.o. Bernadetta Dzik.
21 Gru

Politechnika Rzeszowska będzie zarządzać Międzyuczelnianym Laboratorium w...

Umowę w tej sprawie podpisali rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski oraz prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny.

21 Gru

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współpracę z Polską Spółką Gazownictwa

Wizyta dotyczyła zapoznania się z działalnością Politechniki Rzeszowskiej oraz nawiązania ścisłej współpracy w zakresie badawczo-rozwojowym, jak również w zakresie organizacji wspólnych przedsięwzięć.
18 Gru

Nowe laboratorium Politechniki Rzeszowskiej dzięki współpracy z biznesem

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki utworzone zostanie laboratorium w zakresie sensoryki, sieci przemysłowych oraz identyfikacji przemysłowej.

29 Lis

Zaproszenie na seminarium „Symulacja w nauce i przemyśle"

Seminarium dotyczyć będzie zagadnień związanych z wykorzystaniem nowoczesnych technik CAE w projektowaniu różnorakich urządzeń i konstrukcji.
28 Lis

Wizyta przedstawicieli PRz na Targach FORMNEXT 2017

Bezprecedensowym wydarzeniem podczas targów, zwłaszcza dla polskiego przemysłu była światowa premiera pierwszej polskiej przemysłowej drukarki 3D do spiekania proszków polimerowych firmy SONDASYS.