19 Wrz

[FOTO] Festiwal Nauki z udziałem Politechniki Rzeszowskiej

W G2A Arenie podpisano umowę o współpracy pomiędzy Wydziałem Elektrotechniki i Informatyki PRz a Pratt&Whitney Rzeszów S.A.
09 Wrz

Odprawa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej

W dniach 6–7 września br. 3. Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego w Rzeszowie przebywała w Akademickim Ośrodku Szybowcowym Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej.

08 Wrz

[VIDEO] Obchody 80. rocznicy powstania Centralnego Okręgu Przemysłowego

W Stalowej Woli nie zabraknie przedstawicieli Politechniki Rzeszowskiej.
04 Wrz

[VIDEO] Głodni innowacji

Trzy uczelnie stworzyły konsorcjum wspierające zbrojeniówkę. Rektorzy podpisali umowę dotyczącą powołania konsorcjum COP – Tradycja, Obronność.

24 Lip

[VIDEO, FOTO] Podpisanie porozumienia o współpracy między Politechniką...

Celem tej współpracy jest m.in. zapewnienie wysokiego poziomu kształcenia oraz efektywne wykorzystanie nabytej wiedzy i umiejętności.
01 Lip

Podpisano porozumienie w sprawie konsorcjum COP – Tradycja, Obronność

Inicjatorem utworzenia i koordynatorem konsorcjum jest Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza.

30 Cze

Podpisanie umowy z firmą Enigma SOI

Nawiązanie współpracy miało miejsce 30 czerwca br. na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli, gdzie odbyła się konferencja „Biznes – Nauka – Stalowa Wola”.
28 Cze

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii „AERONET – Dolina Lotnicza”

W konferencji wzięło udział 140 uczestników, w tym przedstawiciele 19 firm oraz 12 instytucji naukowych CZT „AERONET – Dolina Lotnicza”.