03 Gru

Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET...

W Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET "Dolina Lotnicza" połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.
18 Lis

Seminarium naukowe. Metody przyrostowe w Industry 4.0

Inicjatorem oraz orędownikiem prowadzenia badań związanych z rozwojem metod przyrostowych w Politechnice Rzeszowskiej jest prof. dr hab. inż. Grzegorz Budzik.

15 Lis

Konferencja INNOWACJE-POMIARY-AKREDYTACJE

W konferencji uczestniczyło ponad 100 osób reprezentujących podkarpackie uczelnie, laboratoria, firmy, urzędy administracji państwowej i samorząd województwa.
30 Paź

14 grantów dla pracowników Politechniki Rzeszowskiej na prace badawcze-rozwojowe

Najwięcej grantów przyznawanych przez Podkarpackie Centrum Innowacji otrzymała Politechnika Rzeszowska - na łączną kwotę ponad 1,7 mln zł.

25 Paź

Delegacja z Wydziału Mechaniczno-Technologicznego w Chinach

Wyjazd został zorganizowany na zaproszenie władz Liuzhou - miasta partnerskiego Stalowej Woli oraz centrali firmy Liugong Dressta Machinery w Liuzhou.
22 Paź

II Konferencja Innowacje-Pomiary-Akredytacje

Konferencja odbędzie się 6 listopada o godz. 10:00 w sali audytoryjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Organizatorem wydarzenia jest Podkarpackie Centrum Innowacji (PCI).

08 Paź

Spotkanie informacyjne z zespołem ProtoLab Podkarpackiego Centrum Innowacji

Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości korzystania przez studentów z pracowni ProtoLab a także oferta warsztatów i szkoleń.
25 Wrz

Umowa o współpracy z Liugong Dressta Machinery Sp. z.o.o.

Umowa promuje wymianę doświadczenia i współdziałanie ośrodków nauki i biznesu.