14 Sie

Konkurs na najlepszą prace magisterską organizowany przez TAURON DYSTRYBUCJA

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską w roku akademickim 2017/2018.
13 Sie

34. Międzynarodowa Konferencja Ochrony Odgromowej na Politechnice Rzeszowskiej

W konferencji wezmą udział przedstawiciele środowisk naukowo-technicznych z prawie 40 krajów z całego świata. Zaprezentowanych zostanie blisko 210 referatów. Odbędzie się ona od 2 do 7 września br.

19 Lip

Spotkanie z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Lublinie

Spotkanie przedstawicieli MNiSW z rektorami polskich uczelni dotyczyło ewaluacji jakości działalności naukowej.
12 Lip

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała ze Stalą Rzeszów

Umowę w tej sprawie podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Rafał Kalisz, prezes zarządu Stal Rzeszów S.A.

12 Lip

Kolejny etap strategii rozwoju Podkarpackiego Centrum Innowacji

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z Podkarpackim Centrum Innowacji. To element kompleksowego planu, który ma pobudzić do większego zaangażowania naukę, biznes i administrację.
18 Cze

Młodzi odkrywcy na Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska będzie realizowała warty ponad 460 tys. zł projekt „Politechnika Młodych Odkrywców”. Jego celem jest rozwijanie wiedzy technicznej wśród dzieci i młodzieży.

21 Maj

Finał X edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego na PRz

W dziesiątej edycji konkursu wzięło udział 318 uczniów z 52 szkół województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.
16 Maj

Wręczono tytuły Profesorów Honorowych

Tytuły odebrali prof. Henryk Kopecki oraz prof. Jerzy Łunarski. Tytuł Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej otrzymał też zmarły niedawno prof. Wiesław Żylski.