21 Paź

Ewaluacja działalności naukowej w ramach Ustawy 2.0 - spotkania informacyjne

Celem spotkań odbywanych na wydziałach jest omówienie zasad ewaluacji działalności naukowej.
16 Paź

Nowy numer "Gazety Politechniki" już dostępny

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. pokazom lotniczym, które odbyły się na terenie OKL-u w Jasionce, sylwetce prof. Tomasza Siwowskiego czy nominacjom dziekańskim.

02 Paź

Studia podyplomowe na kierunkach menedżerskich i ekonomicznych

Wolne miejsca na kierunkach "Project manager", "Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy", "Podyplomowe studia menedżerskie" i "Zarządzanie zasobami ludzkimi".
25 Wrz

Prof. Józef Dziopak Profesorem Honorowym Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 25 IX podczas posiedzenia Rady Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury prof. Józef Dziopak uhonorowany został tytułem Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej.

19 Wrz

Nominacje dziekańskie

Rektor Politechniki Rzeszowskiej wręczył nominacje dziekańskie na wszystkich 7 wydziałach.
17 Wrz

Pozytywna akredytacja na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

Kierunki "Elektrotechnika" oraz "Informatyka" na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki z pozytywną oceną Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

16 Wrz

V Rzeszowskie Dni Hepato-Gastroenterologiczne

W dniach 13-14 września w Filharmonii Podkarpackiej odbyła się V edycja Rzeszowskich Dni Hepato-Gastroenterologicznych.
10 Wrz

Dr inż. Bogusław Dołęga powołany do zespołu doradczego przy MNiSW

Dr inż. Bogusław Dołęga z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa został powołany do zespołu doradczego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina.