08 Gru

Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy na pokaz najlepszych reklam z całego świata w różnych blokach tematycznych, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 20:00 na Politechnice Rzeszowskiej w salach: V-1, V-2 i S-1.
04 Gru

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.

04 Gru

Egzamin TOEIC dla studentów PRz

Studium Języków Obcych oferuje studentom Politechniki Rzeszowskiej możliwość uzyskania certyfikatu TOEIC podczas egzaminu, który odbędzie się w dniu 20 grudnia 2018 r. o godz. 8:30.
30 Lis

Laboratorium firmy Phoenix Contact na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki...

Nowe laboratorium to konsekwencja umowy o przystąpieniu Politechniki Rzeszowskiej do międzynarodowego programu EduNet, do którego należą renomowane szkoły wyższe — z kraju i zagranicy.

24 Lis

[FOTO] Nocne Spotkania z Nauką pełne ludzi ciekawych świata

Uczniowie szkół podstawowych i średnich, ich nauczyciele, studenci, mieszkańcy Rzeszowa i całego Podkarpacia wzięli udział w IV Nocnych Spotkaniach z Nauką organizowanych na Politechnice Rzeszowskiej.
23 Lis

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej z Nagrodą Tertila

Nagroda przyznawana jest za najlepszą pracę magisterską z obszaru nauk techniczno-przyrodniczych o tematyce związanej z Tarnowem lub powiatem tarnowskim.

22 Lis

Tłumy uczniów na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Kierunkami i zasadami studiowania interesowali się nie tylko uczniowie z województwa podkarpackiego, ale także z Ciechanowa, Krakowa, Nowego Targu, a nawet z Czech, Słowacji i Ukrainy.
21 Lis

[FOTO] Nagrody Rektora wręczone

W dniu 20 listopada 2018 r. nauczyciele akademiccy otrzymali Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2017 roku.