15 Paź

Zgłoś się po stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Od 15 do 26 października 2018 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego dla studentów pierwszego roku studiów pierwszego stopnia.
12 Paź

[FOTO] IV Pracownia Miast: Rzeszów w Politechnice Rzeszowskiej

O przemyśle 4.0, edukacji 4.0 i mobilności dyskutowano podczas konferencji „Pracownia Miast: Rzeszów”, która 11 października odbyła się w Politechnice Rzeszowskiej.

11 Paź

Nowy numer Gazety Politechniki

W numerze zamieściliśmy m.in. obszerne podsumowanie działalności władz rektorskich po drugim roku kadencji 2016-2020 oraz informację dotyczącą ewaluacji jakości działalności naukowej.
10 Paź

Konferencja Pracownia Miast w Politechnice Rzeszowskiej

Gazeta Wyborcza, Miasto Rzeszów oraz Politechnika Rzeszowska zapraszają na konferencję „Pracownia miast: Rzeszów”, która odbędzie się w czwartek, 11 października.

10 Paź

XI konferencja naukowa „Połączenia i węzły w konstrukcjach metalowych i...

Wydarzenie jest kontynuacją cyklu konferencji dotyczących węzłów i połączeń w konstrukcjach stalowych zorganizowanych przez ośrodki w Białymstoku, Rzeszowie, Warszawie i Olsztynie.
09 Paź

EUROAVIA Rzeszów na targach Students' Science Expo we Wrocławiu

Wydarzenie miało na celu pokazanie najnowszych osiągnięć studentów polskich szkół wyższych i zachęcenie przedsiębiorstw do inwestowania w ich innowacyjne projekty.

07 Paź

Najnowsza książka Oficyny Wydawniczej Politechniki Rzeszowskiej

TERMODYNAMIKA. Pomiary – praca zbiorowa pod redakcją naukową Pawła Gila została opracowana z myślą o studentach Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.
03 Paź

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z firmą MESCO

Współpraca będzie realizowana przez wspólne prowadzenie przedsięwzięć dążących do optymalizacji współdziałania ośrodków nauki i biznesu oraz prac badawczo-rozwojowych.