21 Maj

Informacja w sprawie ważności legitymacji studenckich i legitymacji...

Nie ma konieczności osobistego stawiennictwa w Uczelni w celu przedłużenia ważności legitymacji studenckich, legitymacji doktorantów oraz legitymacji służbowych nauczyciela akademickiego.
15 Maj

Pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Polska Komisja Akredytacyjna wydała pozytywną ocenę dwóch kierunków na Wydziale Zarządzania: finanse i rachunkowość oraz zarządzanie.

17 Kwi

Dziekan Wydziału Zarządzania członkiem Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Dr hab. Marcin Jurgilewicz, prof. PRz znalazł się w gronie ekspertów I zespołu nauk społecznych Polskiej Komisji Akredytacyjnej przy dyscyplinie nauki o bezpieczeństwie oraz dyscyplinie nauki prawne.
17 Kwi

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali prototyp respiratora

Respirator został stworzony na potrzeby pacjentów zakażonym koronawirusem, którzy znajdują się w ciężkim stanie zdrowia i wymagają wsparcia w oddychaniu.

14 Kwi

Agencja Badań Medycznych uruchamia konkurs dot. COVID-19

Prace badawczo – rozwojowe mogą dotyczyć opracowania: nowych rozwiązań diagnostycznych związanych z COVID19, skutecznej szczepionki na COVID-19 lub terapii dla osób chorujących na COVID-19.
07 Kwi

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs Szybka Ścieżka „Koronawirusy”

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs na realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusów, w tym SARS-CoV-2.

06 Kwi

Platforma edukacyjna „Partnerstwo dla Uczelni”

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z firmą Asseco Data System, która wspólnie z Operatorem Chmury Krajowej oraz Google Polska stworzyła platformę edukacyjną Partnerstwo dla Uczelni.
02 Kwi

Szybka ścieżka dostępu do funduszy na badania nad COVID-19

Konkurs skierowany jest do badaczy, którzy mogą poszerzyć wiedzę na temat sposobów diagnozy, leczenia, zapobiegania COVID-19 oraz na temat psychologicznych i społecznych skutków pandemii.