14 Sty

Pierwsze spotkanie Rady Uczelni nowej kadencji

Odbyło się pierwsze spotkanie Rady Uczelni na kadencję od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2024 r.
12 Sty

Kapitan pil. Adelajda Szarzec-Tragarz jedną z bohaterek książki „Dziewczyny...

Absolwentka pierwszego rocznika specjalizacji pilotażowej Politechniki Rzeszowskiej bohaterką książki opisującej historie pierwszych Polek, które usiadły za sterami samolotów.

12 Sty

Zmarł Docent Jacek Strożecki

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci doc. dr. inż. Jacka Strożeckiego.
11 Sty

Rozstrzygnięto konkurs na aranżację wnętrza wydziałowej strefy relaksu

Na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury powstanie wydziałowa strefa relaksu.

11 Sty

Zmarł Marian Wesołowski

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Mariana Wesołowskiego.
08 Sty

Podsumowanie akcji Studenckie Mikołajki

Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej przekazał prezenty pensjonariuszom DPS-u w Nowej Dębie.

07 Sty

Politechnika Rzeszowska operatorem Laboratorium Międzyuczelnianego

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę, na mocy której ponownie będzie zarządzać laboratorium w Stalowej Woli.
05 Sty

Władze Politechniki Rzeszowskiej w komisjach stałych KRPUT

Władze naszej uczelni zostały powołane do komisji stałych Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych.