23 Sty

"Gazeta Politechniki" już dostępna

W numerze zamieszczono artykuły dotyczące m.in. jubileuszu SZPiT "Połoniny", uroczystego posiedzenia Senatu PRz oraz osiągnięć pracowników i studentów naszej uczelni.
14 Sty

Opowieść noworoczna - zaproszenie na musical Chóru Akademickiego...

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej ma zaszczyt zaprosić na premierę musicalu "Opowieść noworoczna" na motywach powieści Charlesa Dickensa "Opowieść wigilijna".

06 Gru

"Gazeta Politechniki" - najnowszy numer już dostępny

W numerze zamieszczono relację z inauguracji roku akademickiego 2019/2020 oraz informację dotyczącą nagrody im. Wacława Żenczykowskiego dla prof. PRz Janusza Konkola.
25 Lis

Koncert Galowy z okazji 50-lecia SZPiT „POŁONINY”

23 listopada br. odbył się Koncert Galowy z okazji 50-lecia działalności zespołu „POŁONINY”. Podczas koncertu zostały wręczone odznaczenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

12 Lis

50 lat Studenckiego Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej "Połoniny"

W listopadzie br. Zespół będzie obchodził jubileusz 50-lecia działalności artystycznej. W dniach 16, 17 i 22 listopada odbędą się koncerty jubileuszowe, natomiast 23 listopada koncert galowy.
31 Lip

Nowe wydanie "Gazety Politechniki" (6-7/2019)

W numerze zamieszczono obszerną relację z nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej poświęconego nadaniu godności doktora honoris causa naszej uczelni ks. prof. Michałowi Hellerowi.

15 Lip

Impresje muzyczne z Prewezy

- Nasz występ spotkał się z entuzjazmem publiczności. Podkreślano wysoki poziom artystyczny, energię sceniczną i zgranie zespołu a także piękne, akademickie stroje – relacjonuje Lidia Chalińska.
10 Lip

Sukces Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej na festiwalu w Prewezie

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej zdobył wyróżnienie na 37. Międzynarodowym Festiwalu Chóralnym w Prewezie w Grecji. Zespół rywalizował z 20 chórami z całego świata.