12 Kwi

[FOTO] Koncert wiosenny „POŁONIN”

Podczas koncertu można było zobaczyć barwne tańce narodowe i wysłuchać pięknych pieśni. Koncert rozpoczął obchody jubileuszu 50-lecia SZPiT PRz „POŁONINY".
02 Kwi

Zapraszamy na koncert wiosenny „POŁONIN"

Koncert wiosenny odbędzie się w dniu 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12.

21 Mar

Rzeszowskie Juwenalia 2019 – sprawdź co szykuje Politechnika Rzeszowska

Podczas Koncertu Finałowego od 9-11 maja wystąpią Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Piękni i Młodzi oraz Baciary. Kolejnych artystów Samorząd Studencki PRz zdradzi już wkrótce.
21 Mar

[FOTO] Erasmus+ czeka na studentów

Do udziału w programie Erasmus+ zachęcano studentów Politechniki Rzeszowskiej podczas spotkania International Day.

28 Sty

[FOTO] Fotorelacja z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda.."

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda..."
01 Gru

[FOTO] Koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się koncert Marszowym Krokiem do Wolności. W jego trakcie można było usłyszeć najpiękniejsze pieśni patriotyczne oraz podziwiać polskie tańce narodowe.

29 Lis

Oficyna Wydawnicza na Świątecznych Targach Książki

Podczas Świątecznych Targów Książki w Millenium Hall Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej zaprezentowała ponad 110 skryptów, podręczników i monografii związanych z profilem kształcenia uczelni
25 Lis

Zapraszamy na koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Chór akademicki serdecznie zaprasza na koncert Marszowym Krokiem do Wolności, który odbędzie w dniu 30 listopada 2018 r. o godz. 18:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej.