07 Cze

Dziedzictwo Odkrywane, Dziedzictwo Przywracane - fotorelacja ze spotkania

W ramach wydarzeń poprzedzających Festiwal Dziedzictwa Kresów, na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie edukacyjne pt. „Dziedzictwo Odkrywane – Dziedzictwo Przywracane”.
03 Cze

Dziedzictwo Odkrywane, Dziedzictwo Przywracane - spotkanie dla społeczności...

Wydarzenie adresowane jest do nauczycieli i społeczności akademickiej zainteresowanych popularyzacją polskiego dziedzictwa kulturowego wschodnich ziem dawnej RP. 6 czerwca, godz. 10:00, aula V-1.

28 Maj

Zespół "POŁONINY" na Festynie Rodzinnym „Bądźmy Razem”

Zespół zaprezentował piękne przyśpiewki, dynamiczne tańce sądeckie, przeworskie i rzeszowskie oraz oryginalną muzykę w solowym wykonaniu kapeli.
27 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na 10. Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 130 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.

25 Maj

Musical „Halka – wersja współczesna” z akcją charytatywną w tle

Do 30 maja trwa akcja charytatywna na rzecz stowarzyszenia "Nie daj się”, które wspiera rzeszowskie domy dziecka. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na wakacyjny wyjazd dla podopiecznych.
16 Maj

Chór Akademicki PRz wystawi musical "Halka-wersja współczesna"

Premiera już 19 maja o godz. 16:30 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej. Musical połączony będzie ze zbiórką charytatywną na rzecz podopiecznych z Domu dla Dzieci „Mieszko”.

12 Maj

[FOTO] Krzysztof Cugowski i Sławomir na zakończenie Rzeszowskich Juwenaliów

Zakończyły się 26. Rzeszowskie Juwenalia. Zobaczcie, jak bawiono się podczas ostatniego, trzeciego dnia Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej.
12 Kwi

[FOTO] Koncert wiosenny „POŁONIN”

Podczas koncertu można było zobaczyć barwne tańce narodowe i wysłuchać pięknych pieśni. Koncert rozpoczął obchody jubileuszu 50-lecia SZPiT PRz „POŁONINY".