Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

11 Maj

„The Best of polish songs - Piosenka jest dobra na wszystko”

Ideą koncertu była prezentacja najpiękniejszych polskich piosenek ostatnich stu lat.
31 Sie

Chór Akademicki PRz na 12. Międzynarodowym Festiwalu Chórów i Orkiestr w Pradze

Festiwal miał charakter promocji wielu kultur i integracji wielu zespołów artystycznych z różnych krajów świata.

22 Sie

XIV edycja Festiwalu Natchnieni Bieszczadem

XIV. edycja Festiwalu Natchnieni Bieszczadem, która odbyła się pod honorowym patronatem Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
05 Maj

Koncert wiosenny SZPiT „Połoniny”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” rozpoczął sezon koncertem wiosennym z okazji 200. rocznicy urodzin patrona naszej uczelni Ignacego Łukasiewicza.

27 Sty

Zaproszenie na koncert noworoczny „Witaj Nowy Roku”

Koncert w wykonaniu Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej i gości będzie transmitowany online w piątek 28 stycznia br. o godzinie 18.00.
21 Sty

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek „Połonin”

Koncert kolęd i pastorałek odbędzie się w niedzielę 23 stycznia o godzinie 20:00 w kościele oo. Dominikanów w Rzeszowie.

24 Lis

Koncert Galowy I. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ekologicznej „Bo Świat...

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na koncert „Bo Świat to My”, który odbędzie się 26 listopada br. w auli V1 PRz przy al. Powstańców Warszawy 12.
07 Wrz

Narodowe Czytanie z udziałem rektora Politechniki Rzeszowskiej

Lekturą jubileuszowej edycji Narodowego Czytania była „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.