14 Cze

Jaromir Poprawa na podium Pucharu Polski Freestyle Football

Jaromir Poprawa, student mechaniki i budowy maszyn zdobył II miejsce w Pucharze Polski Freestyle Football w Skawinie. Politechnikę Rzeszowską reprezentował również Konrad Dybaś, student logistyki.
12 Cze

Piknik koszykarski z Politechniką Rzeszowską w Millenium Hall

15 czerwca skwer Millenium Hall opanuje Politechnika Rzeszowska. Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz organizuje piknik koszykarski, na który zaprasza rodziny z dziećmi.

28 Maj

II Turniej Piłki Nożnej o Puchar prezydenta miasta Stalowej Woli

Rozgrywki zorganizował Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli oraz Centrum Fizjoterapii i Sportu.
28 Maj

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej wywalczyła III miejsce. Zajęła też I miejsce wśród uczelni technicznych.

25 Maj

Kibicujemy Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

- Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecz, który odbędzie się 29 maja na hali Politechniki Rzeszowskiej, a po nim na pyszny poczęstunek - zachęca Tomasz Lewandowski.
24 Maj

Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli

Wydarzenie zorganizowane przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się 25 maja o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u przy ul. Hutniczej 15.

14 Maj

Srebro i brąz dla studentek Politechniki Rzeszowskiej na Akademickich...

Izabela Dec wywalczyła srebro a Adriana Dejniczuk brąz na Akademickich Mistrzostwach Polski Karate Kyokushin w Krakowie. Dziewczyny wywalczyły podium w kategorii kumite (walka) kobiet do 60 kg.
08 Maj

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Stalowowolskiego

Wydarzenie sportowe odbędzie się 10 maja na stadionie piłkarskim MOSiR w Stalowej Woli.