Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

06 Lip

Czas pożegnań

28 studentów z Hiszpanii, Portugalii, Turcji i Włoch zakończyło jednosemestralne studia na Politechnice Rzeszowskiej.
24 Maj

Nawiązanie współpracy z Knowledge University z Erbil

Strony deklarują współpracę w dziedzinie nauki, technologii i badań naukowych.

23 Kwi

Program stypendialny DAAD

Program skierowany do doktorantów i młodych naukowców z polskich uczelni umożliwia pobyt badawczy na uczelni wyższej lub w innym instytucie naukowym w Niemczech.
08 Kwi

Politechnika Rzeszowska członkiem The Baltic University Programme

Politechnika Rzeszowska przystąpiła do jednej z największych sieci uniwersyteckich na świecie, jaką jest The Baltic University Programme.

29 Mar

Ruszył nabór wniosków w programach Bekker NAWA i Ulam NAWA

W ramach programów możliwe jest m.in. prowadzenie badań naukowych oraz pozyskanie materiałów do badań lub publikacji naukowych.
22 Mar

Politechnika Rzeszowska na rzecz europejskiej obronności

Politechnika Rzeszowska aktywnie uczestniczy w działaniach Unii Europejskiej związanych z rozwijaniem i doskonaleniem umiejętności ukierunkowanych na obronność i przemysł obronny.

18 Mar

Studentka lotnictwa i kosmonautyki ambasadorką UE z ramienia Politechniki...

Wyjaśnianie zagadnień związanych z Unią Europejską oraz zapoznawanie studentów z kluczowymi osobistościami to niektóre z pomysłów studentki na promowanie możliwości pracy w instytucjach UE.
05 Mar

Nowi studenci programu Erasmus+

Kolejna grupa studentów z Hiszpanii, Włoch, Portugalii i Turcji rozpoczęła studia na Politechnice Rzeszowskiej w ramach programu Erasmus+.