Podstrona: Rusza casting. Zostań Twarzą Politechniki Rzeszowskiej! / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Rusza casting. Zostań Twarzą Politechniki Rzeszowskiej!

2017-06-14 , red.  Artur Polakiewicz
Rusza casting. Zostań Twarzą Politechniki Rzeszowskiej!

Zapraszamy studentów i absolwentów Politechniki Rzeszowskiej do udziału w castingu do profesjonalnej sesji zdjęciowej, która odbędzie się na przełomie czerwca i lipca br. Wykonane fotografie posłużą do promocji naszej Uczelni. Osoby, które wezmą udział w sesji, otrzymają zestaw gadżetów Politechniki Rzeszowskiej.

Aby wziąć udział w castingu, należy dostarczyć organizatorom:

• 2 zdjęcia portretowe,
  • 1 zdjęcie przedstawiające całą sylwetkę,

a w przypadku osób z półdługimi lub długimi włosami dodatkowo 2 zdjęcia (1 zdjęcie - włosy rozpuszczone, 1 zdjęcie - włosy spięte).

Trzeba także zapoznać się z regulaminem castingu oraz wypełnić kwestionariusz danych osobowych. Na podstawie nadesłanych zdjęć jurorzy wyłonią osoby, które wezmą udział w sesji fotograficznej.

Zgłoszenia można dostarczyć osobiście lub drogą e-mailową (szczegóły w regulaminie) w terminie 14–23 czerwca br.

JB