Podstrona: „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” – wsparcie dla wybitnych studentów i kół naukowych / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2017-03-27 , red.  Artur Polakiewicz

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do składania ofert w ramach projektu pozakonkursowego o charakterze koncepcyjnym „Najlepsi z najlepszych! 2.0.” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem działania jest wsparcie wybitnie uzdolnionych studentów w rozwoju ich aktywności naukowej, a także innowacyjności i kreatywności. Otrzymane pieniądze mogą być przeznaczone w szczególności na sfinansowanie uczestnictwa studentów w międzynarodowych zawodach, konkursach i konferencjach, a ponadto na zakup odpowiednich materiałów i usług.

Szczegóły i dokumentacja: www.gov.pl.

Informacji w sprawie składania ofert z Politechniki Rzeszowskiej udziela Dział Projektów Krajowych Centrum Transferu Technologii Politechniki Rzeszowskiej (bud. V, II piętro, pok. 222).