Podstrona: Zobacz najlepsze na świecie reklamy. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą na PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Reklamy nocą na PRz. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą

2016-12-12 , red.  Artur Polakiewicz
Reklamy nocą na PRz. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą

13 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej już po raz szesnasty zostaną zaprezentowane najlepsze reklamy z całego świata. Zapraszamy na Nocne Spotkanie z Reklamą.

To wyjątkowa inicjatywa organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej BRIEF. „Przed nami ponaddwugodzinny pokaz najlepszych reklam z całego świata pogrupowanych w różnych kategoriach” – czytamy na stronie organizatora wydarzenia.

Pokaz rozpocznie się o godz. 20:00 w salach V-1, V-2 i S-1. Co roku kilkaset osób ogląda pokaz reklam na Politechnice Rzeszowskiej. Wydarzenie jest również transmitowane online.

Poniżej można obejrzeć, jak wyglądało to spotkanie w 2014 roku

źrodło: youtube.com/ Hi5

Warto przypomnieć, że cykl Nocne Spotkanie z Reklamą w ubiegłym roku został doceniony w konkursie PZU na Studencki Projekt Roku. Celem konkursu była promocja najpopularniejszych inicjatyw studenckich.

KH