Podstrona: Studencie, jest szansa na wygranie 25 000 zł – zaprojektuj przyszłość / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Studencie, jest szansa na wygranie 25 000 zł – zaprojektuj przyszłość

2017-03-15 , red.  Artur Polakiewicz
Studencie, jest szansa na wygranie 25 000 zł – zaprojektuj przyszłość

W 10. edycji ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge studenci mają za zadanie stworzyć podnoszący jakość życia projekt interakcji człowieka z rozwiązaniem technologicznym. Innowacyjny pomysł powinien wpisywać się w motto konkursu: „Interact with the real world” i dotyczyć rzeczywistości rozszerzonej lub wirtualnej. Student ma możliwość wyboru obszaru, w którym wzajemne oddziałują na siebie człowiek i technologia. Twórca sam znajduje grupę odbiorców i na podstawie ich potrzeb projektuje odpowiednie narzędzie. Według regulaminu w konkursie mogą uczestniczyć zespoły 2- lub 3-osobowe.

Główną nagrodą w 10. edycji ABB IT Challenge jest 25 000 zł. Każdy z członków drużyny, która zajmie drugie miejsce, otrzyma iPad air 2, a trzecie – iPad mini 4. Dla zdobywców czwartego i piątego miejsca przewidziano urządzenia Google Chromecast II. Termin nadsyłania prac upływa 2 kwietnia br.

Szczegółowe informacje można odszukać na stronie: http://itchallenge.pl/.