Podstrona: 1. miejsce i puchar dla PRz / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

1. miejsce i puchar dla PRz

2017-04-27 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Wydarzenia, Sport
1. miejsce i puchar dla PRz

26 kwietnia br. w hali sportowej WSPiA w Rzeszowie odbył się Międzyuczelniany Turniej Halowej Piłki Nożnej Pracowników Szkół Wyższych. Obrońcą tytułu była drużyna Uniwersytetu Rzeszowskiego, która w poprzednich latach triumfowała w tych rozgrywkach. Czarnym koniem turnieju okazała się jednak drużyna Politechniki Rzeszowskiej, której szeregi zasilili dziennikarze Akademickiego Radia Centrum.

Po raz pierwszy Politechnika Rzeszowska zajęła 1. miejsce w tym turnieju i zdobyła okazały puchar. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Więcej szczegółów na stronie: Radio Centrum i AZS/SWFiS PRz.

Andrzej Blahaczek