Podstrona: Absolwentka Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa laureatką nagrody Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

2019-10-24

W dniu 21 października 2019 r.  mgr inż. Sara Helena Koncewicz, absolwentka kierunku Inżynieria Materiałowa Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej odebrała prestiżową nagrodę Kapituły Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego (PSK).

Wyróżnienie zostało przyznane w kategorii najlepszej pracy dyplomowej inżynierskiej za pracę pt.: "Morfologia zgorzeliny na podłożu nadstopu niklu CMSX-4 w początkowym stadium utleniania wysokotemperaturowego w temperaturze 1000°C" zrealizowanej pod kierownictwem dr. inż. Wojciecha Nowaka.

Uroczystość rozdania nagród miała miejsce podczas XIII Konferencji PSK „Nowoczesne technologie przeciwkorozyjne” w Hotelu Windsor w Jachrance. Laureatka Sara Koncewicz wygłosiła wykład, podczas którego przedstawiła wyniki uzyskane podczas realizacji pracy dyplomowej inżynierskiej.