Podstrona: [AUDIO, FOTO] Relacja z Dnia Otwartego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

[AUDIO, FOTO] Relacja z Dnia Otwartego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

2017-10-27
[AUDIO, FOTO] Relacja z Dnia Otwartego na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym

Uczniowie szkół średnich, studenci, pracownicy naukowi i przedsiębiorcy wzięli udział w Dniu Otwartym Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli. Uczniowie poznali ofertę edukacyjną i potencjał wydziału, można było też zobaczyć jak skutecznie Politechnika Rzeszowska współpracuje z przemysłem.

Dla zwiedzających przygotowano stoiska firm partnerskich, pokazy maszyn produkowanych przez firmy: Huta Stalowa Wola, Liugong Dressta Machinery, Mista. Można było zobaczyć pokaz najnowszych osiągnięć techniki. Wśród nich symulator spadochronowy, zaawansowane systemy pomiarowe i narzędziowe oraz najnowocześniejsze mikroskopy przemysłowe.

Zamiejscowy Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli jest siódmym wydziałem Politechniki Rzeszowskiej, jedynym zamiejscowym. Na wydziale studiuje 400 osób.

Zapraszamy do wysłuchania relacji z Dnia Otwartego i obejrzenia zdjęć.