Podstrona: Bal Sylwestrowy z AZS-em / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Bal Sylwestrowy z AZS-em

2018-11-29
Bal Sylwestrowy z AZS-em

Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy z AZS-em, który odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury i Nauki Politechniki Rzeszowskiej (dawna stołówka studencka).

Sylwester z AZS-em wpisuje się w tradycję działalności klubu i jest doskonałą okazją do spotkań studentów, absolwentów, pracowników oraz sympatyków sportu.

Zapisy prowadzone są w biurze AZS PRz przy ul. Poznańskiej 2a w godzinach 8:00-15:00 lub pod nr tel. 17 865 16 44.